Neden Academia Residence
Lokasyon

İstanbul’un önemli çevre yolu bağlantısı olan tem otoyoluna sadece 5 km mesafede yer alan Academia Residence, şehrin tüm yaşam merkezlerine yaklaşık 7 km uzaklıktadır. Academia Residence’ın hemen yakınından bulunan alışveriş merkezinde; cafe, restaurant, market, eczane, kuaför, banka, tekel, taksi durağı yer almaktadır.

Günün belli saatlerinde hareket eden “Ücretsiz Misafir Servisi” ile şehir merkezlerine (Taksim) ve tarihi yarımadaya (Sultanahmet) gidebilirsiniz.

Avantajlar

Academia Residence’da:

Spor yaparak dinlenmeyi ve günün stresini atmayı arzu ediyorsanız cardio & fitness salonumuz hizmetinizdedir. Bilgisayarlı koşu bantları, step aletleri, kondisyon bisikletleri gibi modern ve teknolojik spor ekipmanları ile Academia Residence’ın ayrıcalığını fark edeceksiniz.

Diğer Artıları

Suit odalardaki mutfak ve banyolar modern ve eksiksiz dizayn edilmiştir. Banyolarda saç kurutma makinesi, havlupan, sabun ve şampuan bulunmaktadır.

Mutfaklarda lüks buzdolabı, elektrikli fırın, ocak seti, mikrodalga, bulaşık makinesi, yemek pişirme gereçleri, yemek servis setleri, çay – kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi, meyve sıkacağı ve su ısıtıcısı gibi konuklarımızın ihtiyaç duyacakları her türlü ekipman mevcuttur.

Tüm odalarda VRV klima sistemi, bavul odası, Elbise dolabı, sınırsız internet erişimi, 24 saat sıcak su kalorifer sistemi, dahili telefon santrali, interkom sistemi, hırsız alarmı, merkezi yangın sistemi ve CCTV güvenlik sistemi yer almaktadır.