Kiralık Lüks Residence Daireler
academia-residance

İstanbul’da kiralık lüks residence daireler için bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere İstanbulda en lüks residence dairelerimiz le hizmet vermekten kıvanç duyarız. Dairelerimizin her biri muhteşem istanbul manzarasına sahiptir.

İstabul Kiralık Residence Lüks  Suit Otel Odaları.

Sizlerin rahat etmesi için her türlü konfor düşünülerek hazırlanmış ve sınırsız kullanımınıza açılmıştır.” Geniş bir otopark ve ortak kullanım alanları yanısıra Dairelerde internetten tutun çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası, buz dolabı, eşya odası  televizyon ve benzeri hertürlü mutfak gereçleri yanısıra klima sınırsız internet gibi yaşam için gerekli olan her türlü konfora sahip olduğu gibi her an takip edilen güvenlik kameraları mevcuttur.”

Uygun Fiyatlı Residence Daireler.

Bunların yanında gün içinde ister daireniz’de ister dışarda yemek yeme imkanı dahilinde residence dairenizin bulunduğu bina altında restorant ve hemen yanında bakalar mevcuttur. Ulaşımı sorun etmeyin günün her saati İstanbu’un her ilçesine ulaşım imkanı sunan toplu taşıma altarnatifli ulaşımlar mevcuttur.

Hava alanları ve deniz otobüsleri en fazla 30’dk gibi kısa bir sürede ulaşım imkanı içndedir. İstanbul genelinde böyle lüks residence daireler‘e sahip çok az semt vardır, Fakat Academia Residence sizler için şehrin merkezi olması sebebi ile en kolay ulaşım imkanı sağlayan bir Kiralık Residencesuit odalara sahiptir.